Events / Pasākumi

17. septembrī

  1. septembrī, plkst. 13os, Latvijas Nacionālās Operas Ģildes jaunievēlētais priekšsēdis Ivars Slokenbergs un viņa vietniece, Iveta Grava, sniegs mums pārskatu par pagātnē paveikto un īpaši par nākotnē iecerēto. Abi ir patreiz Rīgā, tiekās ar LNO direktoru Egīlu Siliņu. 

24. septembrī

24. septembrī plkst. 1os Kaspars REINIS iepazīstinās mūs ar mūsdienu mākslu Latvijā, īpaši Cēsu Mākslinieku grupa: ArtCēsis.

 

 

8. oktobrī

8. oktobrī TLPA 48 gadu jubileja – LATVIEŠU CENTRĀ

Plānots, ka mēs satiktos Rīgas zālē, ceturtdien, šī gada 8. oktobrī.  Valde domā, ka būtu jauki satikties, kopā paēst pusdienas un nosvinēt 48 pagajušus gadus.  Netrūkst strādnieku – būs programma!! Problemas taisa COVID-19.  Šobrīd, Rīgas zālē drīkst pulcēties tikai 50 personas.  Pieteikšanās būs pie Gundegas Melli
905-683-7882
gundegamelli@rogers.com
un jāpiesakās būs samērā ātri, jo 50 personas nav daudz. 
Esam runājuši ar Ingo un viņš ir ar mieru pensionāriem sagatavot pilnas pusdienas!!
Pusdienu cenu paziņosim vēlāk. Arī apskatiet zemāk sekojošo informāciju par COVID-19 administrāciju, kas šodien spēkā.
Ja gadījumā COVID-19 dēļ gadīsies sarežģījumi, pārliksim mūsu svinēšanu uz 22 oktobri.
NOTEIKTI  SEKOS  VĒL  ZIŅOJUMS, KAD  MUMS  BŪS SĪKĀKA INFORMĀCIJA.

Instrukcijas kā to darīt var izlasīt zemāk.

Ja Jums dators streiko, bet varat uz mobīlo telefonu iebarot applikāciju zoom.us, tad jūs arī varēsiet piedalīties.

Ja Jums NAV nedz datora, nedz applikācijas, bet IR parastais telefons, tad Jus ARI varesiet piedalīties. Jums piezvanīs ar instrukcijām.

Ceram šādā veidā turpināt virtuālos saietus līdz pat Jāņiem, varbūt vasarā arī. Lūdzu nedusmojaties jā pirmā mēģīnājumā viss nav perfekti. Mēs mēģinam. Un nebaidaties no technoloģijas. Es pati esmu tikpat gudra kā jūs, bet laimīgā kārtā Egils Fogelis ir  gudrākais, un viņš izkārto technisko daļu.  Šovakar izmēģinājām no techniskā viedokļa un tamdēļ jūsus mudinu lejuplādēt, downloadēt, iebarot jūsu ierīcēs zoom.us ŠODIEN.

INSTRUKCIJAS:

1. – Ja ir dators, lejuplādē (download) zoom.us programmu savā datorā (Mac jeb PC). Ja NAV datora, tad lejuplādē zoom SPP savā “smart” mobīlā telefonā. Skaties App Store vai nu  Android vai Iphone, atkarājoties kāds modelis Tev ir. Nav par APP jāmaksā.

2. – Ja ir dators, tad arī starp 12:30 un 13:00 atveriet jūsu lejuplādēto zoom.us. Kad skataties uz ekrānu, tad labā pusē redzēsiet kastīti ar vārdiem JOIN MEETING. Tur ierakstiet 210 505 8856 un Jūs esat iekšā! Malači! Varat pačalot ar draugiem ko redzēsiet ekrānā līdz 13:00.  Tad pulkstens 13os lūgšu klusumu un programma sāksies.

3. – Ja Jums ir smart mobīlais telefons, un uz tā esat nolādējuši Zoom.us APP, tad atveriet ZOOM. Kad prasa Meeting ID Number, iespiežiet 210 505 8856. Jums ir veicies! Nebaidaties ka tikai redzat tikai četrus cilvēkus Jūsu ekrānā. Tas tamdēļ ka lietojat mobīlo. Datoram (laptop) ir priekšrocība, ka varēsiet visus dalībniekus redzēt. Bet uzmanaties, jo visi dzirdēs ko jūs sakiet, un jūs redzēs ari. Piemēram, Irisa Purēna sniegs daļu programmu, un mēs publika viņu redzēsim un dzirdēsim ja lietojam datoru vai mobīlo. Viņu tikai dzirdēsim (neredzēs) ja lietojam tikai parasto (landline) telefonu.

4. – Ja NAV dators, un arī nav smartphone, tad lūdzu zvaniet ar parasto (landline) telefonu 647-374-4685 mūsu pirmā virtuālā saietā 14. maijā starp 12:30 un 13:00. Kad prasa ID nummuru, iespiežiet uz telefona klaviatūras 210 505 8856#, un pēc tam kad runā par Host vai Participant, atkal spiežiet #. Tas viss! Tad gaidiet līdz 13iem kad programma sāksies.

X