Svētdien, 24. septembrī, plkst. 15.00 BEZ MAKSAS TIEŠRAIDĒ www.digitalaisdzintars.lv varēsim klausīties vienu no spožākajām jaunajām čellistēm – Margaritu Balanas!

Šoreiz klausītājiem ar aizrautīgo mūziķi būs iespēja satikties kamermūzikas programmā, kurā skanēs izsmalcināti un spēcīgām sajūtām bagāti skaņdarbi no Kamila Sensānsa, Ģerģa Ligeti un Dmitrija Šostakoviča daiļrades. 

Koncertā mūziķe skatuvi dalīs ar savu bijušo studiju biedru, franču-beļģu pianistu Antuānu Preā (Antoine Préat), kurš Francijā atzīts par vienu no savas paaudzes talantīgākajiem pianistiem.

VIDEO. Čelliste Margarita Balanas aicina uz kamermūzikas koncertu koncertzālē “Lielais dzintars”: https://youtu.be/mRe08zEbNkw

Plašāka informācija par tiešraides pasākumu: www.digitalaisdzintars.lv

Novērtēsim, ja par šo notikumu informēsiet citus! Radošu un veiksmīgu dienu!–

 

Ar cieņu

Sanija Tamuža-Širmane

Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” 

Pārdošanas un komunikācijas speciāliste

+371 20054573

 

www.lielaisdzintars.lv

Thursday September 28th!

Dear pensioners, and friends in person, as well as our buzzers!

The TLPA meeting for the 2023/2024 season will be held on September 28th at 1pm EST.  Reminder – we will start with messages already at 12:45pm so that the program can start on time at 1 o’clock.

Our own Gunta Dreifeld will tell us about her personal impressions and adventures as a participant in this summer’s Song Festival in Riga. Gunta participated as a chorister and referring to the holiday slogan, he will tell us how everything went: “We were together, we felt together”. Jānis Beloglāzovs will also complement Gunta’s narration, telling from a musical point of view how he saw the Song and Dance Festival.

The meeting will be held in Latvian. Let’s meet at the Toronto Latvian Center in person and on ZOOM   https://us02web.zoom.us/j/2105058856 .  

The program will start at 1 pm EST, and at 12 pm EST, we will offer free soup. Please note: if you want to buy soup to take home, please bring your own jars. 

The choir will meet with Iris at 10:30, and there will be gymnastics with Peter at 11:30.  

This gathering will be chaired by Gunta Dreifelde. The program will be held in Latvian, in the form of hybrids as usual. 

________________________________________________

Order of the day :

10:30 Choir rehearsal with Irisa

11:30 Exercise with Peter

12os 12os Zupa/Soup

12:30 Connection started/Zoom meeting started

12:45 Reports/Announcements

1:00 Program/Program

See you Thursday/ See you on Thursday!

your

Inese Grava-Gubiņa

www.latvianseniors.org

Instrukcijas kā to darīt var izlasīt zemāk.

Ja Jums dators streiko, bet varat uz mobīlo telefonu iebarot applikāciju zoom.us, tad jūs arī varēsiet piedalīties.

Ja Jums NAV nedz datora, nedz applikācijas, bet IR parastais telefons, tad Jus ARI varesiet piedalīties. Jums piezvanīs ar instrukcijām.

Ceram šādā veidā turpināt virtuālos saietus līdz pat Jāņiem, varbūt vasarā arī. Lūdzu nedusmojaties jā pirmā mēģīnājumā viss nav perfekti. Mēs mēģinam. Un nebaidaties no technoloģijas. Es pati esmu tikpat gudra kā jūs, bet laimīgā kārtā Egils Fogelis ir  gudrākais, un viņš izkārto technisko daļu.  Šovakar izmēģinājām no techniskā viedokļa un tamdēļ jūsus mudinu lejuplādēt, downloadēt, iebarot jūsu ierīcēs zoom.us ŠODIEN.

INSTRUKCIJAS:

1. – Ja ir dators, lejuplādē (download) zoom.us programmu savā datorā (Mac jeb PC). Ja NAV datora, tad lejuplādē zoom SPP savā “smart” mobīlā telefonā. Skaties App Store vai nu  Android vai Iphone, atkarājoties kāds modelis Tev ir. Nav par APP jāmaksā.

2. – Ja ir dators, tad arī starp 12:30 un 13:00 atveriet jūsu lejuplādēto zoom.us. Kad skataties uz ekrānu, tad labā pusē redzēsiet kastīti ar vārdiem JOIN MEETING. Tur ierakstiet 210 505 8856 un Jūs esat iekšā! Malači! Varat pačalot ar draugiem ko redzēsiet ekrānā līdz 13:00.  Tad pulkstens 13os lūgšu klusumu un programma sāksies.

3. – Ja Jums ir smart mobīlais telefons, un uz tā esat nolādējuši Zoom.us APP, tad atveriet ZOOM. Kad prasa Meeting ID Number, iespiežiet 210 505 8856. Jums ir veicies! Nebaidaties ka tikai redzat tikai četrus cilvēkus Jūsu ekrānā. Tas tamdēļ ka lietojat mobīlo. Datoram (laptop) ir priekšrocība, ka varēsiet visus dalībniekus redzēt. Bet uzmanaties, jo visi dzirdēs ko jūs sakiet, un jūs redzēs ari. Piemēram, Irisa Purēna sniegs daļu programmu, un mēs publika viņu redzēsim un dzirdēsim ja lietojam datoru vai mobīlo. Viņu tikai dzirdēsim (neredzēs) ja lietojam tikai parasto (landline) telefonu.

4. – Ja NAV dators, un arī nav smartphone, tad lūdzu zvaniet ar parasto (landline) telefonu 647-374-4685 mūsu pirmā virtuālā saietā 14. maijā starp 12:30 un 13:00. Kad prasa ID nummuru, iespiežiet uz telefona klaviatūras 210 505 8856#, un pēc tam kad runā par Host vai Participant, atkal spiežiet #. Tas viss! Tad gaidiet līdz 13iem kad programma sāksies.

X