Events / Pasākumi

18. martā

DINA KALNA turpinās stāstu par savu trīs gadu ilgo ceļojumu par Ziemeļameriku ar vīru un suni. Sarakstijusi ceļvedi Dispatches from the Doghouse, kuru var iegādāties no www.lettsshop.org vai no Dinas pašas no dkalns58@gmail.com. Latviski.

25. martā

Atceroties 1949.gada 25.marta deportāciju skatīsim filmu ,,Tālā zeme-Sibīrija. Magadana un Susumana.” Piedalīsies režisore un producente Dzintra Geka un viesi no Latvijas.
 

1. aprīlī

TLPA saiets pulkstens 13os veltīts Lieldienām. Vadīs Irisa Purena.  Latviski ZOOM  https://us02web.zoom.us/j/2105058856.
 

8. aprīlī

TLPA saiets pulkstens 13os ar Karaliskās Muzikas Konzervatorijas Toronto pasniedzēju PĒTERI ZARIŅU, .šoreiz pazīstams kā Joku Pēteris, ar tematu: Humors un humoristi  klasiskās mūzikas laukā. Video ar piebildēm. Igudesmon un Joo spēlēs Mocartu, klausīsimies Rakstammašīnas koncerto no Leroja Andersona, arī Viktoru Boržē, Annu Raselu, Rovanu Atkinsonu kas dziedās Bētovenu, un citi.  Latviešu un mūzikas valodās.  ZOOM  https://us02web.zoom.us/j/2105058856 

15. aprīlī

TLPA saiets pulkstens 13os ar KĀRLI HAWKINS, PĀVILU HAWKINS, un ARMANDU KALNIETI pārrunās ar nosaukumu “Čalošana ar čaļiem”. Trīs jauni globālie latviešu studenti, visi mūzikas pašdarbnieki, atbildēs jautājumus ko uzstādīs Gunta Dreifelde. Mērķis šīm sarunām ir mazināt paaudžu plaisu un ieklausīties kā trīs jauni latviešu vīrieši domā – par diasporu, par Latviju, par ekoloģiju, par mūziku, par savu nākotni, kādi viņiem ziņu avoti un tamlīdzīgā garā. Spēlēsim arī izvilkumus no viņu  mūzikas grupām Commander-in-thief un Afterglow sessions. Domāts nākotnē atkārtot šo eksperimentu ar trim jaunām globālām latvietēm. Latviešu valodā.  ZOOM  https://us02web.zoom.us/j/2105058856.

22. aprīlī

TLPA saiets pulkstens 13os ar ekspertu Cilvēku Tirdzniecības laukā, MATEJU KALNU, kurš runās par noziegumiem pasaulē un šeit Kanādā. Matejs ieguva otro maģistra grādu cilvēku drošībā un miera veidošanā (Human Security and Peace-building) Royal Roads universitātē, ar specialitāti cilvēku tirdzniecībā (Human Trafficking). Ir strādājis ANO (Apvienoto Nacīju) ietvaros Ēģiptē un Taizemē, galveno uzmanību pievēršot cilvēku tirdzniecībai un vardarbībai pret sievietēm. Ir grāmatu autors Beasts of the Night, romāns par šo tēmatu. Latviešu valodā ar lasījumiem angliski.  https://us02web.zoom.us/j/210505885

29. aprīlī

TLPA saiets pulkstens 13os ar pianistu HELĒNU GINTERU, kas ir labi pazīstama Toronto publikai kā pavadītāja, skolotāja, un muziķe daudzos latviešu sarīkojumos un Dziesmu svētkos. Šoreiz viņa mūsus iepriecinās ar muzikālu lekciju par Šopēnu, komentējot starp ierakstiem par komponistu un viņa darbiem.

Instrukcijas kā to darīt var izlasīt zemāk.

Ja Jums dators streiko, bet varat uz mobīlo telefonu iebarot applikāciju zoom.us, tad jūs arī varēsiet piedalīties.

Ja Jums NAV nedz datora, nedz applikācijas, bet IR parastais telefons, tad Jus ARI varesiet piedalīties. Jums piezvanīs ar instrukcijām.

Ceram šādā veidā turpināt virtuālos saietus līdz pat Jāņiem, varbūt vasarā arī. Lūdzu nedusmojaties jā pirmā mēģīnājumā viss nav perfekti. Mēs mēģinam. Un nebaidaties no technoloģijas. Es pati esmu tikpat gudra kā jūs, bet laimīgā kārtā Egils Fogelis ir  gudrākais, un viņš izkārto technisko daļu.  Šovakar izmēģinājām no techniskā viedokļa un tamdēļ jūsus mudinu lejuplādēt, downloadēt, iebarot jūsu ierīcēs zoom.us ŠODIEN.

INSTRUKCIJAS:

1. – Ja ir dators, lejuplādē (download) zoom.us programmu savā datorā (Mac jeb PC). Ja NAV datora, tad lejuplādē zoom SPP savā “smart” mobīlā telefonā. Skaties App Store vai nu  Android vai Iphone, atkarājoties kāds modelis Tev ir. Nav par APP jāmaksā.

2. – Ja ir dators, tad arī starp 12:30 un 13:00 atveriet jūsu lejuplādēto zoom.us. Kad skataties uz ekrānu, tad labā pusē redzēsiet kastīti ar vārdiem JOIN MEETING. Tur ierakstiet 210 505 8856 un Jūs esat iekšā! Malači! Varat pačalot ar draugiem ko redzēsiet ekrānā līdz 13:00.  Tad pulkstens 13os lūgšu klusumu un programma sāksies.

3. – Ja Jums ir smart mobīlais telefons, un uz tā esat nolādējuši Zoom.us APP, tad atveriet ZOOM. Kad prasa Meeting ID Number, iespiežiet 210 505 8856. Jums ir veicies! Nebaidaties ka tikai redzat tikai četrus cilvēkus Jūsu ekrānā. Tas tamdēļ ka lietojat mobīlo. Datoram (laptop) ir priekšrocība, ka varēsiet visus dalībniekus redzēt. Bet uzmanaties, jo visi dzirdēs ko jūs sakiet, un jūs redzēs ari. Piemēram, Irisa Purēna sniegs daļu programmu, un mēs publika viņu redzēsim un dzirdēsim ja lietojam datoru vai mobīlo. Viņu tikai dzirdēsim (neredzēs) ja lietojam tikai parasto (landline) telefonu.

4. – Ja NAV dators, un arī nav smartphone, tad lūdzu zvaniet ar parasto (landline) telefonu 647-374-4685 mūsu pirmā virtuālā saietā 14. maijā starp 12:30 un 13:00. Kad prasa ID nummuru, iespiežiet uz telefona klaviatūras 210 505 8856#, un pēc tam kad runā par Host vai Participant, atkal spiežiet #. Tas viss! Tad gaidiet līdz 13iem kad programma sāksies.

X