Events / Pasākumi

Warm up at a Glance ŠEIT

Brain Maps – The Sensory Homunculus ŠEIT

Lai varētu vingrot no mājām, kopā ar Pēteri Gaibišelu, vingrošanas materiāli pieejami ŠEIT

Guide to surviving our exercise classes ŠEIT

Gentle way to get the brain in order first thing ŠEIT

1. decembrī

Klātienē Toronto Latviešu Centrā un uz ZOOM platformas https://us02web.zoom.us/j/2105058856   pulkstens 13os EST, pensionārus iepriecinās Silvija Anna BROKA dziedot decembrim piemērotas dziesmas, ar Peter EWINS pavadot uz gitāru. Zupa. Latviski.
 

8. decembrī

Klātienē Toronto Latviešu Centrā un uz ZOOM platformas https://us02web.zoom.us/j/2105058856   pulkstens 13os EST, pensionārus iepriecinās Edīte OZOLA, Zinta GRIGORE, stāstot par savu sirojumu pa Bruce Trail: Četras takotājas, 900 kilometru, četru gadu laikā un gada laikos. Papildinās stāstījumu ar bildēm.  Zupa. Latviski.
 
 

15. decembrī

Klātienē Toronto Latviešu Centrā un uz ZOOM platformas https://us02web.zoom.us/j/2105058856   pulkstens 13os EST, svinēsim pēdējo šī gada saietu. Būs loterija, uzstāsies pensionāru koris ROTA ar Ziemassvētku programmu, piedāvāsim siltas pusdienas (pīli!) par $15./pp ar iepriekš pieteikšanos pie TLPApensionāri@hotmail.com.  Latviski.
 
 

Instrukcijas kā to darīt var izlasīt zemāk.

Ja Jums dators streiko, bet varat uz mobīlo telefonu iebarot applikāciju zoom.us, tad jūs arī varēsiet piedalīties.

Ja Jums NAV nedz datora, nedz applikācijas, bet IR parastais telefons, tad Jus ARI varesiet piedalīties. Jums piezvanīs ar instrukcijām.

Ceram šādā veidā turpināt virtuālos saietus līdz pat Jāņiem, varbūt vasarā arī. Lūdzu nedusmojaties jā pirmā mēģīnājumā viss nav perfekti. Mēs mēģinam. Un nebaidaties no technoloģijas. Es pati esmu tikpat gudra kā jūs, bet laimīgā kārtā Egils Fogelis ir  gudrākais, un viņš izkārto technisko daļu.  Šovakar izmēģinājām no techniskā viedokļa un tamdēļ jūsus mudinu lejuplādēt, downloadēt, iebarot jūsu ierīcēs zoom.us ŠODIEN.

INSTRUKCIJAS:

1. – Ja ir dators, lejuplādē (download) zoom.us programmu savā datorā (Mac jeb PC). Ja NAV datora, tad lejuplādē zoom SPP savā “smart” mobīlā telefonā. Skaties App Store vai nu  Android vai Iphone, atkarājoties kāds modelis Tev ir. Nav par APP jāmaksā.

2. – Ja ir dators, tad arī starp 12:30 un 13:00 atveriet jūsu lejuplādēto zoom.us. Kad skataties uz ekrānu, tad labā pusē redzēsiet kastīti ar vārdiem JOIN MEETING. Tur ierakstiet 210 505 8856 un Jūs esat iekšā! Malači! Varat pačalot ar draugiem ko redzēsiet ekrānā līdz 13:00.  Tad pulkstens 13os lūgšu klusumu un programma sāksies.

3. – Ja Jums ir smart mobīlais telefons, un uz tā esat nolādējuši Zoom.us APP, tad atveriet ZOOM. Kad prasa Meeting ID Number, iespiežiet 210 505 8856. Jums ir veicies! Nebaidaties ka tikai redzat tikai četrus cilvēkus Jūsu ekrānā. Tas tamdēļ ka lietojat mobīlo. Datoram (laptop) ir priekšrocība, ka varēsiet visus dalībniekus redzēt. Bet uzmanaties, jo visi dzirdēs ko jūs sakiet, un jūs redzēs ari. Piemēram, Irisa Purēna sniegs daļu programmu, un mēs publika viņu redzēsim un dzirdēsim ja lietojam datoru vai mobīlo. Viņu tikai dzirdēsim (neredzēs) ja lietojam tikai parasto (landline) telefonu.

4. – Ja NAV dators, un arī nav smartphone, tad lūdzu zvaniet ar parasto (landline) telefonu 647-374-4685 mūsu pirmā virtuālā saietā 14. maijā starp 12:30 un 13:00. Kad prasa ID nummuru, iespiežiet uz telefona klaviatūras 210 505 8856#, un pēc tam kad runā par Host vai Participant, atkal spiežiet #. Tas viss! Tad gaidiet līdz 13iem kad programma sāksies.

X