Events / Pasākumi

Brain Maps – The Sensory Homunculus ŠEIT

Lai varētu vingrot no mājām, kopā ar Pēteri Gaibišelu, vingrošanas materiāli pieejami ŠEIT

Guide to surviving our exercise classes ŠEIT

Gentle way to get the brain in order first thing ŠEIT

29. septembrī

Pulkstens 13os EST Toronto latviešu centrā UN hibridu veidā un ZOOM platformā https://us02web.zoom.us/j/2105058856. Virsraksts saietam ir Pārunas 14. Saiemes vēlēšanas priekšvakarā.  Sarunu vadīs Viesturs ZARIŅŠ ar draugiem no dažādām Kanādas malām. Skārsim vairākus tēmatus: balsošana demokrātijā, balsošana diasporā, kāpēc mana balss ir svārīga, komentēs iepriekšējās nedēļas diasporai veltīto debatu, un kur smelties informāciju par sarakstiem un kandidātiem. Būs bezmaksas zupa. Latviešu valodā

6. oktobrī

Tiksimies Toronto Latviešu Centrā klātienē un uz ZOOM platformas  https://us02web.zoom.us/j/2105058856 plkst. 13os EST.  Mūsus uzrunās Sv. Andreju draudzes māc. Dags DEMANDTS sakarā ar Pļaujas svētkiem. Pēc uzrunas skatīsimies Lolitas RITMANES otro daļu no TE NU MĒS ESAM  dziesmu spēles. Esam techniskās problēmas atrisinājuši. Piedāvāsim siltas pusdienas par maksu ar iepriekšpieteikšanos pie eberzins@hotmail.com. Saiets būs latviešu un mūzikas valodās.

13. oktobrī

Tiksimies Toronto Latviešu Centrā klātienē un uz ZOOM platformas  https://us02web.zoom.us/j/2105058856 plkst. 13os EST. Pie mums klātienē ciemosies mūsu čaklais vingrošanas skolotājs un chiroprakters Pēteris GAIBISELS, kurš ir arī bitenieks. Pēteris runās ar mums par biškopību un medu. Piedāvāsim bez maksas zupu. Saiets būs latviešu un ANGĻU valodās. 

20. oktobrī

Tiksimies Toronto Latviešu Centrā klātienē un uz ZOOM platformas  https://us02web.zoom.us/j/2105058856 plkst. 13os EST. Pie mums ciemosies advokāts Sheldon PARKER, kurš arī ir pensionārs, un brīvprātīgi piedāvā programmu kā izvairīties no piekrāpšanas, jeb HOW TO AVOID SCAMS FOR SENIORS. Piedāvāsim zupu bez maksas. Saiets būs galvenokārt angliski.

27. oktobrī

Tiksimies Toronto Latviešu Centrā klātienē un uz ZOOM platformas  https://us02web.zoom.us/j/2105058856 plkst. 13os EST. Lūdzu ievērojiet ka šoreiz pulcēsimies Centra KURSAS zālē, nevis parastā Rīgas zālē. Pie mums ciemosies virtuāli Kalvis CERS, ar tēmatu “Mūsu senču zvaigzņu sega – ieskats latviskā etnoastronomijā”. TLPA koris ROTA  Irisas PURENES vadībā, arī uzstāsies ar pāris zvaigzņu dziesmām. Būs bezmaksas zupa. Latviešu valodā. 

Sestdien, 17. septembrī, Vācijas pilsētā Bonnā norisinājās Latviesi.com un Latvijas Televīzijas organizētās priekšvēlēšanu debates, kurās deputāta amata kandidāti diskutēja par diasporai svarīgiem jautājumiem.

Vairāk lasiet ŠEIT

Instrukcijas kā to darīt var izlasīt zemāk.

Ja Jums dators streiko, bet varat uz mobīlo telefonu iebarot applikāciju zoom.us, tad jūs arī varēsiet piedalīties.

Ja Jums NAV nedz datora, nedz applikācijas, bet IR parastais telefons, tad Jus ARI varesiet piedalīties. Jums piezvanīs ar instrukcijām.

Ceram šādā veidā turpināt virtuālos saietus līdz pat Jāņiem, varbūt vasarā arī. Lūdzu nedusmojaties jā pirmā mēģīnājumā viss nav perfekti. Mēs mēģinam. Un nebaidaties no technoloģijas. Es pati esmu tikpat gudra kā jūs, bet laimīgā kārtā Egils Fogelis ir  gudrākais, un viņš izkārto technisko daļu.  Šovakar izmēģinājām no techniskā viedokļa un tamdēļ jūsus mudinu lejuplādēt, downloadēt, iebarot jūsu ierīcēs zoom.us ŠODIEN.

INSTRUKCIJAS:

1. – Ja ir dators, lejuplādē (download) zoom.us programmu savā datorā (Mac jeb PC). Ja NAV datora, tad lejuplādē zoom SPP savā “smart” mobīlā telefonā. Skaties App Store vai nu  Android vai Iphone, atkarājoties kāds modelis Tev ir. Nav par APP jāmaksā.

2. – Ja ir dators, tad arī starp 12:30 un 13:00 atveriet jūsu lejuplādēto zoom.us. Kad skataties uz ekrānu, tad labā pusē redzēsiet kastīti ar vārdiem JOIN MEETING. Tur ierakstiet 210 505 8856 un Jūs esat iekšā! Malači! Varat pačalot ar draugiem ko redzēsiet ekrānā līdz 13:00.  Tad pulkstens 13os lūgšu klusumu un programma sāksies.

3. – Ja Jums ir smart mobīlais telefons, un uz tā esat nolādējuši Zoom.us APP, tad atveriet ZOOM. Kad prasa Meeting ID Number, iespiežiet 210 505 8856. Jums ir veicies! Nebaidaties ka tikai redzat tikai četrus cilvēkus Jūsu ekrānā. Tas tamdēļ ka lietojat mobīlo. Datoram (laptop) ir priekšrocība, ka varēsiet visus dalībniekus redzēt. Bet uzmanaties, jo visi dzirdēs ko jūs sakiet, un jūs redzēs ari. Piemēram, Irisa Purēna sniegs daļu programmu, un mēs publika viņu redzēsim un dzirdēsim ja lietojam datoru vai mobīlo. Viņu tikai dzirdēsim (neredzēs) ja lietojam tikai parasto (landline) telefonu.

4. – Ja NAV dators, un arī nav smartphone, tad lūdzu zvaniet ar parasto (landline) telefonu 647-374-4685 mūsu pirmā virtuālā saietā 14. maijā starp 12:30 un 13:00. Kad prasa ID nummuru, iespiežiet uz telefona klaviatūras 210 505 8856#, un pēc tam kad runā par Host vai Participant, atkal spiežiet #. Tas viss! Tad gaidiet līdz 13iem kad programma sāksies.

X