Inese novērojumi un ieteikumi

Inese jau 10.martā pieteica savus vecākus uz Covid-19 potēm.

Seko viņas novērojumi un ieteikumi.

(Ir svarīgi atzīmēt, ka Toronto, Durham un Peel rajoni ir cik necik autonomi, un viņi rīkojas mazliet atšķirīgi – bet tas princips  ir tas pats.)

1) Pirms vari to appointment uztaisīt, ir jāatbild uz “I am not a robot’ bildēm, kas ir bieži grūti saredzēt – i.e. ‘mark all of the spaces with a crosswalk’, u.t.t. un tad ‘I am not a robot’.

2) ir tomēr jābūt 80+ gadiem, šodien.  Ja kādam 80. dzimšanas diena ir vēlāk šogad, tad būs jāgaida līdz kamēr 70+nieki  tiek aicināti uz potēm.

2) Tiek prasīts katram OHIP numurs – un to ir jāieraksta bez strīpiņām, bez atstapām….piem:  3462118035 nevis 3462 118 035, ka parādās uz OHIP kartiņas (“spaces are not supported”).  Tie burti (version code, ka piemēru, ‘RM’, vai ‘LP’) kas atrodas OHIP numura galā, netiek lietoti.

3) Dzimš dienu – visvieglāk ir to sameklēt to ar kalendāru kas tur parādās pie tā jautājuma – šī nav pārāk ‘draudzīgā’ sistēmā, kas pieņem variācijas.

4) tiek prasīts mājas telefona numurs, ka ari mobilais telefona # (required!) – (bet ne visiem ir mobilie telefoni….  tādā gadījumā, lietot izpalīga mobilo tel numuru)

5) “confirmation of your appointment” atnāk ar e-pastu, ja piekrīt to saņemt tādā veida, vai ari ar SMS.

6) Pēc tam, ka esi uztaisījis vienu appointment, tad sistēma prasa vai gribi otru apointment ari uztaisīt.   Tas nenozīmē otrai potei, bet gan otram/citam cilvēkam.

Pašlaik bija vel daudz vietas šonedēļ, tanī klīnikā kur es meklēju appointments, bet nākamnedēļ, viss jau bija aizrunāts, un dažas citas vāciņa vietas pat nebija vairs laiki pieejami šonedēļ.  Pie reizes, viņi dod appointments tikai 7 dienas uz priekšu!

Sakara ar katru klīniku, ir informācijā pieejama tieši kur varot novietot mašīnu, ka tur tikt at TTC, kur jāiet tanī klīnikā, u.t.t.

Šis website nav pārāk draudzīgs, it sevišķi tiem kas nav pārāk zinīgi par datoriem, bet varot ari piezvanīt, kā ari appointment uzstādīt ar ‘chat’ – ja tik kāds mak ar to rīkoties.

Visu labu!  Labas sekmes!  Izturību! Un pacietīgu neatlaidību!

Inese

X