Mar 31 – 2021 | Jaunumi par COVID-19 potēm

Sveicināti, mīļie draugi!                                                                                  2021.g.31.martā.

Pandēmija arvien nemitīgi plosās….   Jau pilns gads ir pagājis, kopš mēs drīkstam viens ar otru fiziski satikties.  Atbrīvošanās datums vēl nav saredzams.  Jāturas visiem modriem, pacietīgiem un attālinātiem. Un jāvelk maskas, kad ir ar citiem cilvēkiem. Un jāmazgā rokas.  Bieži.  Un jāpotējas!

Mēs, TLPA valde, gribam nodrošināt, ka visi mūsu biedri un piederīgie ir spējuši un ir spējīgi saņemt pretpotes, un arī vispār tikt galā, gan fiziski, gan garīgi, šajā trakajā laikā.

  1. Ja kādam ir vajadzīga kāda nepieciešama izpalīdzība, vai ir kādas rūpes, vai ir kādi jautājumi par pandēmiju un potēm, tad lūdzu nekavējoši griežaties pie mums!!!
  2. Vai jūs esat jau saņēmuši covid-19 pretpoti? Jā, vai nē, lūdzu atsūtiet informāciju tūlīt mūsu biedrzinei Gundegai Melli (gundegamelli@rogers.com).  Vajadzētu uzzināt kuras firmas poti, kad bija/būs pirmā un kad būs otrā pote.
  3. Ir svarīgi, ka katram cilvēkam ir kāds atbildīgs izpalīgs (vai “buddy”, jeb “emergency contact”), ar kuru sazināties nepieciešamas vajadzības gadījumā. Tas varētu būt bērns, radinieks, draugs, paziņa, utml. To cilvēku un telefona numuru lūdzu atsūtiet, mūsu datu bāzes ievietošanai.

Lai dabūtu pretpoti, katram ir jāreģistrējas.

Mēs gribam, lai visiem ir skaidrs, kā saņemt covid-19 pretpotes tūlīt, kad viņiem pienāk kārta.

Tagad, jau visi tie kas ir dzimuši pirms 1951. gada drīkst pieteikties Covid-19 pretpotei.

Ja jums ir vajadzīga palīdzība, lai reģistrētos uz pretpoti, vai ar tikšanu uz potēšanas vietu, mēs varam jums izpalīdzēt. Tikai paziņojat valdei!

Go to website:     https://covid-19.ontario.ca/book-vaccine/

                Nepieciešamā informācija, lai reģistrēties

– zaļā OHIP karte ar foto.   Vajadzēs dot numurus kas ir uz ABĀM pusēm OHIP kartiņai

– e-pasta adrese (ja pašam nav, tad lietot izpalīga/”buddy” e-pastu)

 

Lai mūsu datu bāze ir akurāta, mēs gribētu, lai jūs mums paziņojat, ja jūsu telefons vai adrese ir pēdējā laikā mainījusies.  Ja jūs saņemat šo e-pastu, tad tas droši vien ir pareizs… un dzimšanas datums arī droši vien tāds pats… tāpat ar pilnu vārdu….

Varat sekot jaunumiem par TLPA darbību un par Covid-19 jaunāko lietišķo informāciju mūsu mājas lapā (www.latvianseniors.org )

 

Turaties veseli un uzmanīgi, un satiksimies katru ceturtdien, vienos, mūsu TLPA Zoom saietos (Zoom ID 210 505 8856)! Ja nav datora, tad var pievienoties saietiem ar telefonu – 647-558-0588

 

TLPA valdes vārdā,

Andris Rubenis, MD

X